
Informacja o produkcie
Model: Mors
Typ: wahadłówka
Rozmiar: 1
Waga: 12 g
Kolor: Yellow Tiger
Przeznaczenie: szczupak, sandacz, boleń, okoń, pstrąg, troć
Opis Produktu
Przedstawiamy wahadłówkę Polsping Mors w kolorze Yellow Tiger (żółty tygrys) - wariant o jaskrawym, żółto-czarnym ubarwieniu, doskonale widoczny w wodzie. To jedna z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych błystek wahadłowych w historii polskiego wędkarstwa.
Jaskrawy kolor Yellow Tiger: Żółto-czarne ubarwienie z charakterystycznymi tygrysimi pasami – doskonała widoczność w mętnej wodzie, przy słabym świetle i na większych głębokościach. Sprawdza się, gdy inne kolory zawodzą.
Optymalna waga 12 g (rozmiar 1): Idealna do płytszej wody, mniejszych rzek i jezior oraz do łowienia z brzegu. Pozwala na dalekie i precyzyjne rzuty.
Kultowa polska konstrukcja: Mors to błystka z wieloletnią tradycją, uwielbiana przez pokolenia wędkarzy. Jej skuteczność została potwierdzona na niezliczonych łowiskach.
Wąski profil: Smukły, wąski korpus doskonale imituje ukleję lub jelca – podstawowy pokarm większości drapieżników.
Uniwersalność: Skutecznie łowi praktycznie wszystkie drapieżniki słodkowodne – szczupaki, sandacze, bolenie, okonie, pstrągi i trocie.
Wykonanie: Wykonana ze stali lub mosiądzu – trwała i odporna na korozję.
Dla spinningistów szukających jaskrawej, wysoce widocznej wahadłówki.
Dla osób łowiących w mętnej wodzie, przy słabym świetle.
Dla wędkarzy ceniących polskie, kultowe konstrukcje.
Dla każdego, kto potrzebuje skutecznej błystki w atrakcyjnej cenie.
Wybierz Polsping Mors Yellow Tiger - jaskrawą wersję kultowej polskiej wahadłówki – i ciesz się skutecznymi połowami w trudnych warunkach!
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.