
Informacja o produkcie
Wymiary: 17 × 8,5 cm
Waga: 242 g
Tryby świecenia:
Tryb 1 – białe światło (140 lm – 7 h)
Tryb 2 – białe światło (45 lm – 16 h)
Tryb 3 – zielone światło (45 lm – 20 h)
Tryb UV – pułapka na owady (9 h)
Zasilanie: wbudowany akumulator Li-Ion 18650, 2600 mAh, 3.7 V
Maksymalna moc światła: 140 lm
Ładowanie: USB-C (przy użyciu dołączonego kabla)
Opis Produktu
Delphin MOSKYTO to praktyczna, wielofunkcyjna lampa campingowa idealna na biwak, ryby, outdoorowe wypady lub do użytku w namiocie. Łączy kompaktowe oświetlenie LED z dodatkową funkcją UV przeznaczoną do wabienia owadów latających. Lampka posiada również zintegrowaną siatkę elektryczną do wyłapywania i redukcji drobnych owadów wokół lampy.
Lampa wyposażona jest w dwie diody LED i oferuje trzy tryby świecenia — od mocnego białego światła po delikatne zielone światło odpowiednie jako oświetlenie pozycyjne w nocy.
Tryby oświetlenia przełącza się prawym przyciskiem na lampie. Jedno naciśnięcie aktywuje mocne białe światło o strumieniu 140 lumenów. W tym trybie lampa działa do 7 godzin. Drugie naciśnięcie uruchamia biały tryb światła o mocy 45 lumenów i czasie pracy do 16 godzin. Trzecie naciśnięcie aktywuje zielone światło o intensywności 45 lumenów z czasem pracy do 20 godzin.
Tryb światła UV uruchamia się lewym przyciskiem i zapewnia do 9 godzin pracy na jednym ładowaniu.
Wbudowany akumulator 2600 mAh można łatwo ładować przez port USB-C. Praktyczna, zdejmowana dolna pokrywa służy jako schowek na dołączony kabel USB-C oraz szczoteczkę do czyszczenia siatki elektrycznej.
Dzięki zintegrowanemu haczykowi lampę można łatwo zawiesić wewnątrz namiotu karpiowego, namiotu lub schronienia.
Uwaga:
Funkcja UV oraz siatka elektryczna przeznaczone są do wabienia i redukcji małych owadów latających. Skuteczność może się różnić w zależności od otoczenia, rodzaju owadów i warunków użytkowania. Produkt nie jest przeznaczony do profesjonalnego zwalczania owadów.
Ostrzeżenie:
Lampa emituje promieniowanie UV. Nie wystawiaj skóry ani oczu na bezpośrednie działanie promieni UV. Istnieje ryzyko podrażnienia skóry, poparzeń lub uszkodzenia wzroku.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.